kdo jsme

Kdo jsme ...

.. Kdo jsme?

Naše firma byla založena v roce 1992 na živnostenský list, zakladatel Ing. Miloslav Hátle.

IČO:421 98 593
DIČ:CZ530817261

Zabýváme se velkoobchodní činností zaměřenou na malého a středního prodejce textilu, maloobchodní činností v rámci našeho e-shopu a uměleckou činností v našem ateliéru v Klenici. Většina našeho sortimentu je zmíněna v nabídce e-shopu. Ve skutečnosti je však sortiment desénů často daleko širší... Jak lze s námi obchodovat?

Z velkoobchodního skladu prodáváme pouze na živnostenský list. Při prvním nákupu je třeba vzít s sebou živnostenský list na registraci nebo ho zaslat poštou či mailem.
Maloobchodní prodej provádíme pouze přes náš zásilkový internetový obchod.  Zakoupené zboží zasíláme pomocí PPL, výjimečně poštou.
Přímo na skladě v Klenici lze nakupovat pouze na živnostenský list. Maloobchodní prodej se v Klenici z technických důvodů neprovádí... Platby hotově, dobírkou nebo předem (převodem na účet).

Pro naše zákazníky z řad obchodníků platí, že zboží si mohou osobně vybrat na skladě v Klenici nebo si mohou nechat zboží zaslat.

Při odběru za velkoobchodní ceny (které jsou výrazně nižší) je minimální odběr stanoven na 3000,-Kč s daní. Při menším odběru se účtuje v maloobchodních cenách e-shopu.

DOPRAVNÉ a DOBÍRKOVÝ poplatek se v rámci ČR účtuje takto:

DOPRAVA 99,-Kč * 
DOBÍRKOVÝ poplatek 46,-Kč


Pro obchodníky platí ceník, který lze získat pouze po předložení živnostenského listu. Při větších odběrech a doprodejích se stanovuje cena dohodou. Zásilkový internetový obchod se řídí vlastním ceníkem... Naše adresa a telefony

Ing. Miloslav Hátle
VELKOOBCHOD TEXTILEM
Klenice 6
503 15 pošta Nechanice


Telefon:+420 604 567 963


-mail: klenice@centrum.cz

.. Jak máme otevřeno?

Pondělí - Pátek
13:00 - 16:00
(Čas je uveden orientačně. Je třeba návštěvu avizovat telefonem či mailem.)

Kde nás najdete?

Nacházíme se na hlavní silnici E442 v obci Klenice, mezi Hradcem Králové a Jičínem (18 km od Hradce Králové).

zpět
Vaše IP adresa je: 3.226.243.36
Copyright © 2020 e-Klenice. Powered by Zen Cart